Sms-operátoři

19. června 2007 v 19:50 |  Emaily a sms
Upozornění: Váš mobilní telefon je příliš debilní a zastaralý, proto jsme se rozhodli Vás dočasně odpojit z naší sítě! Děkujeme za pochopení. Vás operátor.
Upozorňujeme Vás, že ve spolupráci se státním veterinárním ústavem budeme zjišťovat obsah hlav našich uživatelů. Pokud máte v hlavě piliny, zmáčkněte prosím číslo 1. Máte-li v hlavě prázdno, zmáčkněte číslo 2. Pokud jste blondýnka, nic nemačkejte, mohla byste to pokazit. Váš operátor.
Vážený uživateli, Vaše váha překročila limit - doporučujeme Vám okamžitě nasadit dietu! Váš operátor.
Jelikož jste vlastníkem dvou různých SIM karet, rozhodlo vedení naší společnosti o zrušení jedné z nich. Děkujeme za pochopení. Váš operátor.
Jelikož do svého mobilního telefonu příliš křičíte a prskáte, bude Vám ke každému hovoru účtováno 0,70 Kč. Váš operátor.
Na Vašem mobilním telefonu byl spuštěn autodestrukční program. Odhoďte ho, prosím, co nejdále od sebe a lehněte si k zemi. Váš operátor.
Vážený uživateli, Váš mobilní telefon dostal hlad. Otevřete, prosím, zadní panel a vložte do něj hamburger. Váš operátor.
Message Error: Zpráva, která právě došla, je příliš dlouhá pro zobrazení na Vašem zastaralém telefonu. Pořiďte si novější!
Do Vašeho telefonu byla zabudována miniaturní videokamera, díky níž jsme zjistili, co děláte v době, kdy právě nevoláte. Věřte, že se bylo opravdu na co koukat. Váš úchylný operátor
Váš operátor zkrachoval. Do 1 hodiny se, prosím, připojte na jiného operátora. Pokud se nepřipojíte, Váš mobil bude zablokován. Děkujeme za pochopení, Váš bývalý operátor.
Vaše číslo je v síti používáno dvakrát. Proto na něj zavolejte a domluvte se s druhou osobou na používání tohoto čísla! Operátor.
Zavádíme novou síť T-Debile. Podmínky registrace: negramotnost (minimálně poloviční), malá slovní zásoba, IQ pod 60. Přečtením této SMS jste automaticky zaregistrováni. Váš T-Debile.CZ
Vážený zákazníku, ze svého mobilu posíláte jen samé voloviny, proto jsme usoudili, že nejste člověk, ale vůl. Z tohoto důvodu budete odvezen na jatka a poražen! Váš operátor.
Vážený uživateli, Váš mobilní telefon byl právě ukraden. Zkontrolujte, prosím, zda je přístroj, který držíte v rukách, opravdu Váš. Operátor.
Operátor zjistil, že při telefonování často používáte sprostá slova, proto budou Vaše hovory cenzurovány. Zavolejte na infolinku a vyberte si zvukové znamení, kterým budou Vaše nadávky nahrazovány. Váš operátor.
Vzhledem k tomu, že se od 1.1.2007 mění polarita vysílačů, otočte si, prosím, ve Vašem mobilu SIM kartu o 180 stupňů. Váš operátor.
Vážený zákazníku, Váš telefon signalizuje, že Vaše IQ je o 70% nižší než Vaše hmotnost. Proto Vám bude poskytnuta sleva 50% na každý hovor se stejně nadanými lidmi. Váš operátor.
Mrskněte 3x telefonem o zeď, dojde tak ke zvětšení paměti a budete si moci uložit až 100 SMSek a 1000 čísel. Na některých typech nefunguje! Operátor.
Vážený uživateli, Váš telefon není plně kompatibilní s Vaším ksichtem. Hrozí nebezpečí výbuchu smíchu. Operátor.
Někdo se Vám naboural do mobilního přístroje, proto bylo Vaše číslo deaktivováno. Až se zjistí, kdo to udělal, zajděte k Vašemu prodejci a telefon reklamujte. Nyní, prosím, nefunkční přístroj vypněte.
Pozor! Váš telefon je silně radioaktivní. Opatrně ho položte na zem a rychle utíkejte pryč. Třeba se z Vás ještě mutant nestal. Operátor.
Společnosti O2, T-Mobile a Vodafone si Vás dovolují pozvat na výstavu mozkových nádorů v onkologickém centru v Praze Motole. Všichni jste srdečně zváni!
Noví Oskarovi kamarádi: Veselý, Zajíc, Vyskočil, Tvrdý, Bobek, Vytlačil
V nedávné době začala naše síť používat systém satelitního fotografování účastníků. Váš ksicht byl vyhodnocen jako reklamní průser, a proto budete odpojen!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

.::Klikni::.

-klik-

Komentáře

1 sexy letadlo sexy letadlo | E-mail | Web | 25. června 2007 v 20:35 | Reagovat

:D hej tak někteý sou fakt mazecoidní!!! až budu mít krédo, tak začnu rozesílat ;P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama